KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14545003
nr 1454 5003
Egron Lundgren
(1815-1875), Sverige
Kvinna och man. Signerad. Akvarell, 28x21 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:52:11
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
Egron Lundgren
Läs mer om Egron Lundgren